Gizlilik Sözleşmesi

Sibirya Dijital, kullanıcılarının gizliliğine saygı duyar. Sizi, diğer kullanıcımızın her birinden neyin ayırdığını anlamak için bazen ziyaretleriniz sırasında bilgi topluyoruz.

Gizliliğinize olan bağlılığımızı göstermek için, tüm Sibirya Dijital sitesi için gizlilik uygulamalarını açıklayan bu bildirimi hazırladık. Varsa, bilgilerinizin toplanması ve kullanılmasıyla ilgili ek hüküm ve koşullar, belirli bir hizmete kaydolmadan önce size sağlanabilir.

Burada, hangi kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinizin toplandığını, bilgilerinizi nasıl ve ne zaman kullanabileceğimizi, bilgilerinizi nasıl koruduğumuzu, bilgilerinize kimin erişimi olduğunu ve bilgilerdeki yanlışlıkları nasıl düzeltebileceğinizi öğreneceksiniz.

Hangi Bilgiler Toplanır?

Sibirya Dijital, kullanıcılarından ve kullanıcılarıyla ilgili belirli bilgileri iki şekilde toplar – doğrudan kullanıcıdan ve web sunucusu günlüklerimizden. Kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler: Bir form gönderdiğinizde sizden adınızı, e-posta adresinizi ve diğer bazı kişisel bilgilerinizi isteyebiliriz. Ne kadar doğru bilgi gönüllü olursanız, Sibirya Dijital deneyiminizi o kadar iyi özelleştirebiliriz.

Günlük Bilgiler

Bir internet sitesini ziyaret ettiğinizde, internet [Protokol] (IP) adresiniz, ziyaretinizin saati ve yönlendiren konum (örneğin, bir Sibirya Dijital sayfasına bağlantı sunan site veya sayfa gibi kendinizle ilgili belirli bilgileri ifşa edersiniz. ). Sibirya Dijital, diğer birçok site gibi, sitesine yapılan ziyaretlerle ilgili bu temel bilgileri kaydeder. Kişisel bilgilerinizi gönüllü olarak çevrimiçi açıkladığınızda, bilgilerinizin başkaları tarafından toplanıp kullanılabileceğini unutmamalısınız. Sibirya Dijital kişisel bilgilerinizi korumaya çalışsa da, Sibirya Dijital bize ilettiğiniz herhangi bir bilginin güvenliğini garanti edemez veya garanti edemez ve bunu kendi sorumluluğunuzda yaparsınız. Ayrıca oluşturduğunuz şifrelerin ve / veya hesap bilgilerinin gizliliğini korumaktan da yalnızca siz sorumlusunuz.

Bilgi Nasıl ve Ne Zaman Kullanılır?

Bilginin türüne bağlı olarak bilgileri farklı şekillerde kullanırız. Kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler: Bu bilgiler, kişiselleştirme ve doğrulama gibi amaçlar için kullanılır. Web sunucusu günlükleri: Bu bilgiler, sitemizin hangi alanlarının ziyaretçilerimizin ilgisini çektiğini belirlememize yardımcı olur. Sibirya Dijital ayrıca sistem yönetimi amacıyla ziyaretçilerinin internet [Protokol] (IP) adreslerini toplar.

Üçüncü Taraf Satıcılar ve Tanımlama Bilgileri

Google dahil üçüncü taraf satıcılar, internetteki sitelerde Sibirya Dijital reklamları gösterecektir. Google dahil üçüncü taraf satıcılar, web sitemize önceki ziyaretlerinize dayalı olarak reklam sunmak için çerezleri kullanır. Google reklamcılık devre dışı bırakma sayfasını ziyaret ederek Google’ın çerez kullanımını devre dışı bırakabilirsiniz.

Bilgilerinizi Nasıl Koruyoruz?

Kişisel bilgilerinizin gizliliği ve korunması bizim için hayati önem taşır. Sibirya Dijital, sizin izniniz olmadan kişisel bilgileri üçüncü şahıslara vermez. Sibirya Dijital kullanımınızla ilgili olarak olası ortaklara sağlayabileceğimiz herhangi bir kullanıcı istatistiği, yalnızca toplu olarak sağlanır ve herhangi bir bireysel kullanıcı hakkında kişisel olarak tanımlanabilir herhangi bir bilgi içermez.

Ne yazık ki, internet üzerinden hiçbir veri aktarımının% 100 güvenli olduğu garanti edilemez. Buna göre, kişisel bilgilerinizi koruma çabalarımıza rağmen, Sibirya Dijital bize veya çevrimiçi ürünlerimiz veya hizmetlerimizden ilettiğiniz herhangi bir bilginin güvenliğini garanti edemez veya garanti edemez. Tüm bu tür bilgileri riski size ait olmak üzere iletirsiniz. Ancak, aktarımınızı aldıktan sonra, sistemlerimizde güvenliğini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Bilgiye Kimlerin Erişimi Var?

Belirtilenler dışında, Sibirya Dijital, ilk önce o kullanıcının iznini almadan, kullanıcıları hakkında herhangi bir üçüncü şahsa isteyerek ifşa etmeyecektir. Sibirya Dijital, yasaların gerektirdiğine veya Sibirya Dijital’in haklarını veya mülkiyetini koruduğuna iyi niyetle inandığımızda kişisel bilgileri ifşa edebilir.

Sibirya Dijital sitesi ile ilgili her türlü soru veya yorumunuzu memnuniyetle karşılıyoruz.

Sibirya Dijital,

Yukarı Mahallesi, İstasyon Caddesi, No:8 D:200,

34860 Kartal/İstanbul